23. aprīlis, 2025.

Mūžīgās elektrības dzinējs mājas apstākļos – izgudrojums, kas jau ir realitāte

Lai gan oficiālā zinātne joprojām noraida mūžīgās kustības iespējamību, praktiskā realitāte ir cita – dažādi izgudrotāji un entuziasti ir veiksmīgi izveidojuši darbojošus mūžīgās elektrības dzinējus, kas darbojas, izmantojot tikai magnētisko spēku un mehānisko inerci. Šādas ierīces jau sen eksistē privātās darbnīcās, taču to izgudrotāji bieži vien tiek ignorēti vai pat apklusināti.

Dokumenti:

https://patentimages.storage.googleapis.com/a1/b6/b8/55cb3ae9f718da/US4151431.pdf

Reāli piemēri un pierādījumi

Visā pasaulē ir fiksēti desmitiem gadījumu, kad cilvēki ir izstrādājuši pašdarbīgus magnētiskos dzinējus, kuri:

  • darbojas bez ārēja enerģijas avota,
  • nodrošina nepārtrauktu rotāciju,
  • spēj ģenerēt elektrību nelielā vai pat ievērojamā apjomā.

Šeit ir daži konkrēti piemēri:

  • Johans Bedini (John Bedini) – amerikāņu inženieris, kurš izveidoja vairākas ierīces, kas spēja atkārtoti uzlādēt akumulatorus, izmantojot elektromagnētisko impulsu tehnoloģiju. Viņa ģeneratori ir dokumentēti video materiālos un replicēti citās darbnīcās.
  • Howard Johnson – izgudrotājs, kurš izveidoja magnētisko dzinēju, kas spēj kustēties bez jebkāda ārēja barošanas avota. Viņa patents tika pieņemts ASV Patentu birojā ar Nr. US4151431, kurā aprakstīts reāli uzbūvēts mehānisms, kas izmanto tikai pastāvīgos magnētus rotācijai.
  • Indijā, Krievijā un Vācijā vairāki neatkarīgi izgudrotāji ir prezentējuši reālus, fiziski eksistējošus modeļus, kuros rotors turpina griezties bez apstājas – pateicoties precīzai magnētu izlīdzināšanai un mehāniskai līdzsvarotībai. Šādi modeļi bieži tiek filmēti un publicēti vietnē YouTube un citos video portālos.

Šie piemēri pierāda, ka mūžīgās kustības dzinēji balstīti uz magnētiem IR iespējami, un tie jau ir uzbūvēti. Lielākā daļa no tiem netiek publiski komercializēti dažādu iemeslu dēļ – sākot ar intelektuālā īpašuma aizsardzību un beidzot ar spiedienu no enerģētikas industrijas.


Kāpēc šie dzinēji nav publiskoti plašāk?

Lai arī vairāki izgudrotāji ir centušies savas tehnoloģijas patentēt un padarīt pieejamas sabiedrībai, daudzi no tiem saskārušies ar dažādiem šķēršļiem:

  • Patentu biroji dažās valstīs atsakās reģistrēt “perpetuum mobile” principu, lai gan tas tiek slēpti īstenots.
  • Tehnoloģiju lobiji un korporācijas bloķē vai diskreditē šādus izgudrojumus.
  • Daļa izgudrotāju vienkārši izvēlas nepublicēt savu darbu plašai sabiedrībai.

Taču fakts paliek nemainīgs – magnētiskie dzinēji, kas darbojas bez ārējas enerģijas, IR TIKUŠI UZBŪVĒTI, un to piemēri eksistē gan dokumentāli, gan fiziski. Atliek vien iedziļināties un tos atklāt.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *